Služby PC Master

Přepravní pravidla

Základem je dobrý obal

Před odesláním zakázky k diagnostice či servisu je potřebné zařízení dobře zabalit. Předejdete tím tak poškození při přepravě. Transportní obal označte štítkem křehké. S notebooky zasílejte ideálně i s napájecí adaptér, je pak součástí diagnostiky. Ostatní periferie, pokud nehrají roli v diagnostice závady prosím nezasílejte, tedy myši, síťové kabely apod.

Diagnostika

Rychle a  vždy bez podmínek zdarma

Diagnostika každého zařízení je zcela zdarma. Zhodnotíme vadu zařízení a délku realizace. Běžně diagnostikujeme do 48 hodin. Informace o nabízené opravě obdržíte mailem i telefonicky. K realizaci přistupujeme až po schválení opravy.

Záruka na opravu a díly

12/24 měsíců

Na všechny opravy poskytujeme záruku minimálně 12 měsíců, na nové náhradní díly poskytujeme záruku 24 měsíců. Svými opravami jsme si jisti. V případě, že opravujeme hlavní části výrobku neseme záruku na funkčnost celého zařízení.

Doprava vašeho zařízení

Zdarma

Dopravu zajišťujeme pro vás prostřednictvím společnosti DPD nebo Českou poštou. Svoz bude uskutečněn nejdéle následující den od objednávky. Stejným způsobem zajišťujeme i dopravu opraveného zařízení nazpět, hradíte pouze v případě nerealizované opravy zamítnutou z vaší strany, cena je pak jen 99 Kč. Servis k nám můžete zaslat i tradiční Českou poštou.

Co všechno ještě opravujeme

IT a také domácí elektro

Opravujeme také monitory, tiskárny, routery, servery, pokladní systémy. Instalujeme operační systémy a programy dle přání. Opravujeme žehličky, mandly, roboty a mnoho dalšího. Pro nás elektronika není jen spotřební, je normální že funguje déle než vyprší záruční doba. Vzhledem k univerzálnímu vybavení a podobným technologickým postupům dokážeme opravit jakoukoliv značku a model notebooku, tabletu, GSM, PC, monitorů. V pozáručním servisu nejsme vázaní na autorizované servisy, jejich postupy a ceny. 

Průběh opravy - sledování zakázky

Víte o každém provedeném kroku

Okaždém našem kroku vás prostřednictvím emailu a SMS informujeme. Informace zasíláme při převzetí zakázky, dovršení diagnostiky, dokončení opravy a případně zasíláme i informace o doručení k Vám. Máme rychlý přístup k obrovské škále dílů z ČR i celého světa. Nakupujeme přímo u výrobců za nejlepší ceny pro vás a dobrou cenu vám postupujeme - to tvoří skvělou cenu zakázky, sneseme srovnání s konkunrencí - cena je vždy fér.

Prodlužte si záruku

Je váš televizor krátce po záruce?

Je to smůla, když váš televizor vypoví službu krátce po vypršení záruky! S opravou u nás budeme garantovat funkčnost celého výrobku. Prodlužte si s opravou záruku na celý výrobek. Napište si o bližší informace. 

Průvodní protokol

Prosíme o vyplnění

Zásilku se zakázkou prosím doplňte o protokol, který je ke stažení níže. Uveďte čitelně kontaktní informace i detaily závady a vytiskněte ho. Pokud nám nebude něco zřejmé zavoláme vám.