Služby PC Master

Doprava vašeho zařízení

Zdarma

Dopravu zajišťujeme pro vás prostřednictvím společnosti DPD nebo Českou poštou. Svoz bude uskutečněn nejdéle následující den od objednávky. Stejným způsobem zajišťujeme i dopravu opraveného zařízení nazpět, hradíte pouze v případě nerealizované opravy zamítnutou z vaší strany, cena je pak jen 99 Kč. Servis k nám můžete zaslat i tradiční Českou poštou.

Přepravní pravidla

Základem je dobrý obal

Před odesláním zakázky k diagnostice či servisu je potřebné zařízení dobře zabalit. Předejdete tím tak poškození při přepravě. Transportní obal označte štítkem křehké. S notebooky zasílejte ideálně i s napájecí adaptér, je pak součástí diagnostiky. Ostatní periferie, pokud nehrají roli v diagnostice závady prosím nezasílejte, tedy myši, síťové kabely apod.

Diagnostika

Rychle a  vždy bez podmínek zdarma

Diagnostika každého zařízení je zcela zdarma. Zhodnotíme vadu zařízení a délku realizace. Běžně diagnostikujeme do 48 hodin. Informace o nabízené opravě obdržíte mailem i telefonicky. K realizaci přistupujeme až po schválení opravy.

Záruka na opravu a díly

12/24 měsíců

Na všechny opravy poskytujeme záruku minimálně 12 měsíců, na nové náhradní díly poskytujeme záruku 24 měsíců. Svými opravami jsme si jisti. V případě, že opravujeme hlavní části výrobku neseme záruku na funkčnost celého zařízení.

Co všechno ještě opravujeme

IT a také domácí elektro

Opravujeme také monitory, tiskárny, routery, servery, pokladní systémy. Instalujeme operační systémy a programy dle přání. Opravujeme žehličky, mandly, roboty a mnoho dalšího. Pro nás elektronika není jen spotřební, je normální že funguje déle než vyprší záruční doba. Vzhledem k univerzálnímu vybavení a podobným technologickým postupům dokážeme opravit jakoukoliv značku a model notebooku, tabletu, GSM, PC, monitorů. V pozáručním servisu nejsme vázaní na autorizované servisy, jejich postupy a ceny. 

Průběh opravy - sledování zakázky

Víte o každém provedeném kroku

Okaždém našem kroku vás prostřednictvím emailu a SMS informujeme. Informace zasíláme při převzetí zakázky, dovršení diagnostiky, dokončení opravy a případně zasíláme i informace o doručení k Vám. Máme rychlý přístup k obrovské škále dílů z ČR i celého světa. Nakupujeme přímo u výrobců za nejlepší ceny pro vás a dobrou cenu vám postupujeme - to tvoří skvělou cenu zakázky, sneseme srovnání s konkunrencí - cena je vždy fér.

Prodlužte si záruku

Je váš televizor krátce po záruce?

Je to smůla, když váš televizor vypoví službu krátce po vypršení záruky! S opravou u nás budeme garantovat funkčnost celého výrobku. Prodlužte si s opravou záruku na celý výrobek. Napište si o bližší informace. 

Průvodní protokol

Prosíme o vyplnění

Zásilku se zakázkou prosím doplňte o protokol, který je ke stažení níže. Uveďte čitelně kontaktní informace i detaily závady a vytiskněte ho. Pokud nám nebude něco zřejmé zavoláme vám.