Pozáruční opravy nářadí značky PARKSIDE® a PARKSIDE PERFORMANCE®


Provádíme pozáruční opravy a servis oblíbeného elektrického nářadí značky PARKSIDE® a PARKSIDE PERFORMANCE® známého maloobchodního řetězce. Opravujeme všechny modely vrtaček, pil, šroubováků a brusek a dalších, napájených ze sítě i bateriové. Řešíme jak základní modely PARKSIDE® tak řadu PARKSIDE PERFORMANCE® která používá skvělou techniku bezkartáčových motorů a celokovovou konstrukci. Někdy stačí velmi málo a vaše oblíbené nářadí bude zase funkční a jako nové. Repasujeme baterie při nízké kapacitě - originálními články. 


JAK NA TO?

Nejprve provedeme diagnostiku, ta je zdarma. Často pro dostupnost opravy čerpáme ze zásob dílů, které pocházejí z vadných kusů, také objednáváme díly od německého distributora. Zašlete nám opravu na adresu, nebo nářadí přivezte. Nezapomeňte připojit kontakt a popis vady. Když se oprava nevyplatí, pak hradíte jen dopravu do servisu a zpět, nic navíc. Máte dotaz, chcete objednat servis? Vyplňte formulář níže.


PARKSIDE® a PARKSIDE PERFORMANCE®? 

V české republice aktuálně chybí podpora servisu od prodejce, jímž je jinak velmi vstřícný prodejce Lidl Česká Republika v.o.s. S pozáručním servisem je to ale jinak. Prodejce nemá zájem takovou službu provozovat. Na opakované žádosti o spolupráci v distribuci náhradních dílů a servisní činnosti nereaguje, prodlužovat životnost produktů nad rámec záruky není v jeho zájmu. Příkladem ekologického postoje je i to jak řeší záruční vady. Zákazníkovi k jeho spokojenosti produkt vymění a vadný třeba s drobnou poruchou automaticky likviduje. 


Vzhledem k povaze služby pozáručního servisu není možné zastupovat povinnosti prodejce Lidl. Proto neposkytujeme podporu k výrobkům v záruce, opravujeme jen elektrické nářadí nebo elektroniku. 

Náhradní díly samostatně neprodáváme, na požadavky nereagujeme.  Děkujeme.


      Vadné nářadí můžete doručit osobně nebo ideálně zaslat Zásilkovnou, Z- BOX Ročov 439 67.

Kontakt: email chuchla@email.cz - nebo vyplňte kontaktní formulář.