Služby webu

Co vše je při opravě nutnost?

Opravy telefonů

Používáme jen špičkové díly, na které držíme záruku 24 měsíců. Pokud byl telefon před výměnou specifikacemi výrobce vodě-odolný/ např. certifikace IP67/ používáme instalační prvky, které udrží voděodolnost i po servisním zásahu. Baterie používáme jen s certifikací, aby i po opravě telefon byl schopen plně pracovat s kondicí baterie a neomezoval výkon telefonu. A mnoho dalšího.

Doprava vašeho zařízení

Zdarma

Dopravu zajišťujeme pro vás prostřednictvím společnosti DPD nebo Zásikovnou. Svoz bude uskutečněn nejdéle následující den od objednávky. Stejným způsobem zajišťujeme i dopravu opraveného zařízení nazpět, hradíte pouze v případě nerealizované opravy zamítnutou z vaší strany, cena je pak jen 79 Kč. Servis k nám můžete zaslat i Českou poštou.

Přepravní pravidla

Základem je dobrý obal

Před odesláním zakázky k diagnostice či servisu je potřebné zařízení dobře zabalit. Předejdete tím tak poškození při přepravě. Transportní obal označte štítkem křehké. S notebooky zasílejte ideálně i s napájecí adaptér, je pak součástí diagnostiky. Ostatní periferie, pokud nehrají roli v diagnostice závady prosím nezasílejte, tedy myši, síťové kabely apod.

Průběh opravy - sledování zakázky

Víte o každém provedeném kroku

Okaždém našem kroku vás prostřednictvím emailu a SMS informujeme. Informace zasíláme při převzetí zakázky, dovršení diagnostiky, dokončení opravy a případně zasíláme i informace o doručení k Vám. Máme rychlý přístup k obrovské škále dílů z ČR i celého světa. Nakupujeme přímo u výrobců za nejlepší ceny pro vás a dobrou cenu vám postupujeme - to tvoří skvělou cenu zakázky, sneseme srovnání s konkunrencí - cena je vždy fér.

Diagnostika

Rychle a vždy bez podmínek zdarma

Diagnostika každého zařízení je zcela zdarma. Zhodnotíme vadu zařízení a délku realizace. Běžně diagnostikujeme do 48 hodin. Informace o nabízené opravě obdržíte mailem i telefonicky. K realizaci přistupujeme až po schválení opravy.

Záruka na opravu a díly

12/24 měsíců

Na všechny opravy poskytujeme záruku minimálně 12 měsíců, na nové náhradní díly poskytujeme záruku 24 měsíců. Svými opravami jsme si jisti. V případě, že opravujeme hlavní části výrobku neseme záruku na funkčnost celého zařízení. V případě reklamace běžně realizujeme dopravu zdarma.

Co všechno ještě opravujeme

IT a také domácí elektro

Opravujeme také monitory, tiskárny, routery, servery, pokladní systémy. Instalujeme operační systémy a programy dle přání. Opravujeme žehličky, mandly, roboty a mnoho dalšího. Pro nás elektronika není jen spotřební, je normální že funguje déle než vyprší záruční doba. Vzhledem k univerzálnímu vybavení a podobným technologickým postupům dokážeme opravit jakoukoliv značku a model notebooku, tabletu, GSM, PC, monitorů. V pozáručním servisu nejsme vázáni na autorizované servisy, jejich postupy a ceny. 

Průvodní protokol

Prosíme o vyplnění

Zásilku se zakázkou prosím v ideálním případě doplňte o protokol, který je ke stažení níže. Uveďte čitelně kontaktní informace i detaily závady a vytiskněte ho. Tím urychlíme vyřízení servisního zásahu a zároveň tak předejdete nedorozumění o jakou servisní zakázku se jedná. Pokud nám nebude něco zřejmé zavoláme vám.