Pozáruční opravy nářadí značky PARKSIDE® a PARKSIDE PERFORMANCE®


Provádíme pozáruční opravy a servis oblíbeného elektrického nářadí značky PARKSIDE® a PARKSIDE PERFORMANCE® známého  maloobchodního řetězce. Opravujeme všechny modely vrtaček, pil, šroubováků a brusek a dalších, napájených ze sítě i bateriové. Řešíme jak základní modely PARKSIDE® tak řadu PARKSIDE PERFORMANCE® která používá skvělou techniku bezkartáčových motorů a celokovovou konstrukci. Někdy stačí velmi málo a vaše oblíbené nářadí bude zase funkční a jako nové. Opravujeme i baterie, repasujeme je. 


JAK NA TO?

Nejprve provedeme diagnostiku, ta je zdarma. Pokud bude oprava realizovatelná a rentabilní můžeme po odsouhlasení opravy nářadí opravit. Často pro dostupnost opravy čerpáme ze zásob dílů, které pocházejí z vadných kusů, také objednáváme díly od německého distributora. Zašlete nám opravu na adresu, nebo nářadí přivezte. Nezapomeňte připojit kontakt a krátký popis vady. Když se oprava nevyplatí, pak je náklad jen doprava do servisu a zpět, neplatíte nic navíc. Máte dotaz? Pošlete nám zprávu na telefon 605014422, popřípadě vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme ještě ten den, PO-NE. Tak ať to zase funguje jak má!


Jaké jsou aktuální podmínky pro pozáruční opravy  produktů

PARKSIDE® a PARKSIDE PERFORMANCE®?

V české republice aktuálně chybí podpora servisu od prodejce, jímž je jinak velmi vstřícný prodejce Lidl Česká Republika v.o.s. S pozáručním servisem je to ale jinak. Prodejce nemá zájem takovou službu provozovat. Na opakované žádosti o spolupráci v distribuci náhradních dílů a servisní činnosti nereaguje, prodlužovat životnost produktů nad rámec záruky ho nezajímá. Příkladem ekologického postoje je i to jak řeší záruční vady. Zákazníkovi k jeho spokojenosti produkt vymění a vadný třeba s drobnou poruchou automaticky likviduje.


Kontakt: email chuchla@email.cz - telefon: 605 01 44 22 - nebo vyplňte kontaktní formulář.