Novinky

Jestliže vlastníte některý ze starších modelů iPhonu, jenž disponuje první generací Touch ID, pak vás možná trápí občasné problémy spočívající v odmítnutí otisku prstu. Existuje však velice jednoduchý trik, díky kterému u Touch ID zvýšíte nejenom přesnost, ale také jej zrychlíte.

Nově všem zákazníkům nabízíme dopravu servisních zakázek s realizací zdarma po celém území české republiky. Doprava je zajištěna přepravní společností DPD, která garantuje čas převzetí a nadstandartní péči o zásilku. Objednejte si svoz ještě dnes!

Cenově výhodné paměťové karty formátu SDHC/ SDXC. Kapacity 64 a 128 GB, formát micro SD a SD, rychlosti class 6 a 10. Ideální pro ukládání fotografií a videí, dokonalé rozšíření vašeho telefonu, tabletu nebo počítače. Napište si, doprava je zdarma. více o nabídce a cenách SD karet skladem na naší stránce věnované prodeji.

Všem stávajícím i budoucím zákazníkům přejeme příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2018. Užijte si pohodu s vašimi elektronickými miláčky a pokud zazlobí víte na koho se obrátit. Tým PCMASTER.CZ

Nabízíme OEM licence Windows 10 a Windows 10 PRO. Součástí balení je instalační disk operačního systému a licenční klíč. Pro užití licence je třeba dodržet smluvní podmínky stanovených vydavatelem SW, společnosti Microsoft. Cena licence od 899 Kč. Stále však nabízíme možnost přechodu z Win 7 na Win 10 za zvýhodněných podmínek, včetně přenosu...

Otevíráme novou pobočku v Lounech, adresa Husova 1661. Provozovna bude zajišťovat služby převzetí servisních zakázek, prodej IT techniky. Dále bude zprostředkovávat kontaktní místo pro sjednání výjezdů technika. Budeme prozatím přítomni každou Středu 9-17 hodin, těšíme se na vaší návštěvu.

Nevíte jaký produkt Apple přesně máte? Na zadní straně vašeho telefonu či tabletu je model uveden, pod kódem "Axxxx". Přikládáme zde tabulku obsahující všechny modely.

Nově nabízíme prodej mini GPS přívěsků s nastavením přes bluetooth 4.0. Cena jen 199 Kč, v balení tracker, baterie, CZ návod k instalaci a používání.